Województwo Śląskie

Małe granty

Małe granty z dnia 13 kwietnia 2016

Oferta Ludowego Klubu Sportowego „Dąb” Brzeźnica pn. „Międzynarodowe Mistrzostwa Polski kadetów i Juniorów – Zapasy Styl Wolny” w Rudniku w terminie od dnia 20.05.2016r. do dnia 22.05.2016r.

Małe granty z dnia 8 kwietnia 2016

Oferta Stowarzyszenia Na Rzecz Ochrony Zdrowia i Promocji Zdrowego Stylu Życia „Rozwój” w Gliwicach, na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn.: „Szkolenia oraz konsultacje dla rodziców młodzieży zagrożonej zaburzeniami psychicznymi”.

Małe granty z dnia 30 marca 2016

Oferta Stowarzyszenia Rodzin Osób Niepełnosprawnych „Nadzieja” z siedzibą w Rudzie Śląskiej, na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn.: „Wyjazd po zdrowie dla osób niepełnosprawnych intelektualnie i ich opiekunów”.

Małe granty z dnia 23 marca 2016

Oferta Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „SIÓDEMKA” (40-383 Katowice, ul. Olchawy 1/4) pn. „Tacy sami” – Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych.

Małe granty z dnia 22 marca 2016

Oferta Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Cieszynie, na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn.: „Obchody Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną 6 maja 2016 roku – Rynek Cieszyn”.

Małe granty z dnia 17 marca 2016

Oferta Stowarzyszenia Twoje Zdrowie (43-300 Bielsko-Biała, ul. Warszawska 5/204) pn. STOP! ZABURZENIOM ODŻYWIANIA.

Małe granty z dnia 8 marca 2016

Oferta Stowarzyszenia Na Rzecz Ochrony Zdrowia i Promocji Zdrowego Stylu Życia „Rozwój” w Gliwicach, na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn.: „Szkolenia oraz konsultacje dla rodziców młodzieży zagrożonej zaburzeniami psychicznymi”.

Małe granty z dnia 3 marca 2016

Oferta Fundacji Rozwoju i Promocji Psychoterapii, na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn.: „Rodzina w sytuacji straty dziecka”.

Małe granty z dnia 17 lutego 2016

Oferta na realizację zadania publicznego w trybie pozakonkursowym pn. „Bezpieczne dzieciństwo – profilaktyka i interwencja w sytuacji krzywdzenia dzieci”, Stowarzyszenia Moc Wsparcia, z siedzibą w Sosnowcu.

Małe granty z dnia 16 lutego 2016

Ofera Fundacji Edukacji Zdrowotnej STIM z Sosnowca na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn. Profilaktyka najlepszym lekarstwem.

Zobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie